Тюльпани Тільда – майстер клас

26 Тра 2016

Ляльки Тільда ​​завоювали серця людей в усьому світі. Мабуть, сама мила штучка з усього розмаїття іграшок в стилі Тільда ​​- це Тільда ​​тюльпани! Ви можете зшити їх самі.

Вам знадобиться:
– Тканина для бутонів. Вибирайте той колір, який Вам більше подобається. Дуже мило виглядають білі, рожеві та жовті тюльпани, а також букети з різнокольорових тюльпанів
– Тканина для стебел і листя. Звичайно, зелена. Хоча ніхто не забороняє Вам і тут поекспериментувати. Цікаво виглядають зелені стебла в дрібну клітинку або в горошок
– Голка та нитки (під колір бутонів і стебел)
– Ножиці
– Матеріал для набивання (холлофайбер або синтепон)
– Паличка або олівець для набивання (в якості основи стебла також можна використовувати щось тверде: згодиться і олівець, і ручка, і китайська паличка для їжі)
– Швейна машинка (якщо Ви не вмієте з нею поводитися, то можна зшити ці квіти й вручну)
– форма
Примітка. Тканину для бутонів можна вибрати будь-яку, але особливо затишні тюльпани з флісу. А квіти з блискучих тканин (сатину або штучного атласу) виглядають дуже ефектно. Головне, щоб тканина не була дуже щільною. Також не рекомендується використовувати трикотаж.

Якщо Ви вибрали синтетичну тканину, то краї деталей форми потрібно обов’язково обпалити за допомогою запальнички.

Тюльпани Тільда – майстер клас:

1. Вирізаємо деталі нашого тюльпана за шаблоном.

02
Зразкові розміри бутона: 9 см у висоту, 5,2 см в підставі і 5,5 см посередині. Лист може бути 16,5 см в довжину і 5,5 см в ширину (середина). Стебло – 20 см на 2 см. Не забудьте припуски на шви.

Робимо стебло: згинаємо наш вузький прямокутник, обшиваємо його, залишаючи отвір для вивертання. Виходить щось на зразок чохла. Потім зрізаємо надлишки тканини. Не ріжте впритул до шову, інакше він розійдеться.

03

Вивертаємо стебло та щільно набиваємо за допомогою палички, ручки або олівця. Можна зміцнити стебло за допомогою дроту або тієї самої палички.

05

Тепер візьмемося за лист. Акуратно зшиваємо дві половинки листа (низ не прошиваємо), вивертаємо, пропрасовуємо.

04

06

Можна прошити по краю листа – він буде виглядати гарніше

07.
Нарешті, приступаємо до бутона. Зшиваємо половинки бутона. Вивертаємо його та щільно набиваємо.

Пришиваємо бутон до стебла, затягуючи нитку сильніше.

08

Потім потайним швом пришиваємо до стебла лист: приблизно посередині.

09

Тюльпан Тільда готовий!
Зшийте стільки тюльпанів, скільки Вам захочеться. Дуже освіжає інтер’єр букет із 7 й більше тюльпанів. А ще ці тюльпани – відмінний подарунок!

01

 

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Залишити відповідь