Тепер у школах можна грати в Minecraft

3 Лис 2016

1 листопада Microsoft випустила Minecraft Education Edition – спеціальну версію популярної гри, яка призначена для навчання.

Школярі та студенти з усього світу зможуть грати на уроках і парах, а викладачі будуть не проти. Minecraft Education Edition – злегка видозмінена версія однієї з найпопулярніших ігор в світі. Перед гравцями – величезний світ, що складається з кубічних блоків, якими можна оперувати різними способами. Наприклад, створювати споруди будь-якої складності, досліджувати світ, грати з іншими гравцями. Гра стала однією з найпопулярніших за всю історію: кількість зареєстрованих гравців давно перевищила 100 млн. У 2014 році усі права на Minecraft за $ 2,5 млрд. купила компанія Microsoft.

Крім звичайних можливостей Education Edition дозволяє зберігати персонажів, вести ігрові замітки з фото та коментарями, а також заходити в гру з двох комп’ютерів: вдома та в школі. Завдяки Minecraft школярі та студенти можуть моделювати найрізноманітніші світи і «жити» в них, таким чином отримуючи і практично, і теоретичні знання. Перед офіційним випуском Microsoft перевірила гру на 50 тис. учнів та вчителів по всьому світу.4b813aa-01

Влітку 2016 року в Microsoft оголосили відкрите бета-тестування навчальної версії, щоб всі бажаючі змогли перевірити її можливості. Школярі одного з навчальних закладів Каліфорнії, наприклад, створили ігровий світ середньовічного Бірмінгема. Кожен з учнів грав за жителя великого європейського міста XIV століття, паралельно дізнаючись особливості побуту тих часів. При цьому, педагог спробував їм все зіпсувати, почавши епідемію чуми, щоб діти спробували її пережити. Після закінчення курсу кожен учень писав звіт про життя в Середньовіччі, грунтуючись на пережитому з персонажем досвіді. В іншій школі учні створили величезну модель людського ока, щоб зсередини зрозуміти його структуру. Вибір теми, в якій можна застосовувати навчальну гру, залишається за викладачами.

Річна підписка одного учня на Minecraft Education Edition коштує $ 5.5a

Залишити відповідь