Флеш-ігри

Юні розумники завжди прагнуть провести час з користю, вивчаючи щось нове і в іграх для дітей онлайн є така можливість! Малюки можуть випробувати свої сили в іграх, розвиваючи логічне мислення та спритність.
Чи багато ти знаєш про кібер-світ? Ми також не знаємо майже нічого про цей світ, але єдине, що ми точно знаємо: він відрізняється від реальності. У грі «Cyber ​​Rush», ти опинишся в пастці всередині комп’ютерної гри! Тепер ти маєш бігати, стрибати та ковзати по небезпечних тунелям гри, щоб вижити! Спробуй Кібер прорив (Cyber ​​Rush) !
Якщо тобі до вподоби боді-арт, то флеш-ігра Боді-арт на обличчі якраз для тебе, бо тільки тут і зараз у тебе є можливість вибрати малюнок і намалювати його (нанести) на обличчя чарівної красуні. Для цього вже підібрані всі необхідні інструменти :)
Нова Кулина рубрика з іграми для дітей пропонує незвичайні стратегії, які дозволяють зібрати команду героїв, які мають свої унікальні здібності. Організуйте своїх героїв так, щоб вони могли ефективно протистоять ворогам, що з’являються перед ними у грі Руни воїнів (Rune Raiders )
Чи подобаються тобі загадки? У логічній грі Логічна Легенда (Puzzle Legends) тобі доведеться пройти через лабіринти, вирішуючи загадки і зібрати багато монет, а також скарби в деяких рівнях. Коли ти збереш усі монети, то зможеш відкрити двері на наступний поверх таємничої башти. Використовуй свою логіку та навички вирішення головоломок, щоб пройти цю дивовижну гру. Перевір, чи зможеш ти впоратися з нею?

Залишити відповідь