Всесвіт для трансформерів

4 Сер 2014

Нехай дівчата збираються на свої посиденьки, аби пошепотітися про моду й таке інше, а нам, хлопцям, теж є про що поговорити. Приміром, про трансформери. Адже вже у червні в кіно можна буде подивитися новий блокбастер «Трансформери-4: епоха винищення». До речі, зараз багато дітей уважає, що іграшки-трансформери з’явилися після виходу першого фільму. Насправді ж усе було навпаки.

                       Почалося із чоловічків

Саме кіношні трансформери завдячують своєю появою іграшкам від американської фірми «Хазбро» (Hasbro). Усе почалося ще 1980 року з японських іграшок Microman і Diaclone. Це були невеликі чоловічки, яких можна було садити на водійські місця в іграшкових автомобілях. А ті могли трансформуватися в роботів. 1983 року вони красувалися на виставці-ярмарку «Іграшки Токіо». Тут їх і помітив голова компанії Hasbro Джордж Дансей і запропонував випустити ці іграшки як одну серію.

Навіть із піснею

Так з’явилися перші трансформери – розумні роботи, що вміли «трансформуватися», тобто змінювати своє тіло з одного режиму в інший. В основному режимі більшість трансформерів схожа на людей: дві руки, дві ноги, одна голова. Але спеціальний (альтернативний) режим буває зовсім неймовірним – від звичайних машин і літаків до екзотичних відеокамер і тварин. Для них навіть була придумана ціла історія з піснею «Роботи у вигнанні», яку знають мільйони дітей.

А серіалу не хочете?

Так виникло «Покоління-1». Набір складався з 21 іграшки, зокрема Оптімуса Прайма, Мегатрона, Джмеля, Джаза й Старскріма. У кожного з них був свій характер і своя роль. Але щоби зробити іграшки ще популярнішими, Hasbro випустила ще комплект коміксів і мультсеріал «Трансформери». Перші моделі персонажів намалював японський дизайнер Сохей Кохару. Він зобразив героїв дуже схожими на людей. Серіал миттєво завоював любов дітей у всьому світі.

Аж голова обертом!

Невдовзі появилися нові покоління трансформерів. За американським з’явилися японські продовження: Headmasters, за яким пішли Masterforce і Victory. Естафету підхопили канадці серіалом Beast Wars на доісторичній Землі. Незабаром було продовження – Beast Machines і японські анімешні Beast Wars II. Далі в японському серіалі Armada з’явилася третя сила – мінікони, які могли об’єднуватися з трансформером і збільшувати його силу. Також у США зняли серіал Cybertron.

Черга – за кіно

А потім творці трансформерів подумали: «А чому б не зняти кіно?» І 2002-го вийшов перший блокбастер. Невдовзі – іще два. Уся історія Всесвіту трансформерів – це одвічна війна добрих автоботів і злих десептиконів, які хочуть підпорядкувати собі галактику. У третій частині «Темний бік Місяця» розповідається про битву за планету Земля. У четвертих «Трансформерах» розповідь продовжиться, проте з’являться нові персонажі, а частина бойових дій буде розгортатись не на Землі, а в космосі.

Ще й із радіокеруванням

І, звісно, фірма Hasbro порадує нас новими моделями трансформерів-4. Це будуть фігурки автоботів, десептиконів, а також діноботів. Роботи не тільки трансформуватимуться, а й видаватимуть усілякі звуки, атакуватимуть і світитимуться. Також буде випущено роботів-трансформерів на радіоуправлінні. Усього кілька рухів – і в тебе в руках замість робота з’явиться машина. Ти зможеш придумати свій власний сюжет розвитку подій або відтворити кадри з фільму, що найбільше сподобалися.

Залишити відповідь