Паперові вітрячки

24 Кві 2017

Вітрячок із паперу робиться дуже просто. Тобі сподобається перетворювати плоскі аркуші паперу на об’ємні саморобки. Готовими виробами можна гратися на подвір’ї або декорувати будинок на свято.

Матеріали для одного вітрячка:

  • квадратний аркуш двостороннього паперу (15х15 см)
  • лінійка
  • макетний ніж
  • трубочка
  • брадс або декоративна шпилька для шиття

01

Робочий процес:

Візьми аркуш  паперу для скрапбукінга, бажано двосторонній. Він має бути квадратної форми (15х15 см). За допомогою лінійки проведи кінчиком макетного ножа (зворотною стороною) дві діагоналі квадрата. На цьому етапі потрібно не розрізати папір, а лише намітити лінії легким натискуванням ножа.

Від центру перетину діагоналей відміряй по три сантиметри на чотири сторони та постав помітки. Розріж папір по діагоналях від кожного куточка до помітки. Навколо центра аркуша залишиться місце з радіусом 3 см, яке розрізати не потрібно.

Після розрізання квадрата отримуємо 8 гострих кутів. Через один їх потрібно підтягнути в центр квадрата.02

Закріплюємо кутики з центром вітрячка за допомогою брадсу. Зі зворотної сторони виробу прикладаємо трубочку, протягуємо через неї той же брадс.0304

Якщо ти використаєш для закріплення виробу швацьку шпильку, твій вітрячок буде крутитися. Перший спосіб закріплення добре підходить для домашнього декору,  другий — для вуличних розваг.0506

 

Залишити відповідь