ПОКЕМОНОМАНІЯ

17 Сер 2016

Кишенькові монстрики

Усі ми любимо казки. Протягом тисячоліть людство вірило в інування таємних світів, які існують  поруч із цивілізацією людей. Розповіді про драконів, гномів, фей, ельфів та інших чудернацьких створінь передавалися від покоління до покоління, незважаючи на те, що матеріальних свідчень їх існування ніхто показати не міг, та й, відверто кажучи, ніхто цих таємничих ісот  і не бачив. Але люди продовжували і продовжують захоплюватись історіями  про незвичайних істот наділених надзвичайними властивостями та здібностями.

Кажуть, якщо дуже чогось хотіти, то це обов’язково збудеться. Цю тезу (дивись Вікіпедію :) ) втілили у життя працівники компанії  Niantic, створивши нову комп’ютерну гру Pokemon Go.

Що ж таке покемон

Слово «покемон» (pokémon)  утворено від англійського словосполучення Pocket Monster, тобто кишеньковий монстр. У вигаданому всесвіті «Покемона» поряд з людьми живуть істоти покемони, що заміняють майже всіх тварин. Покемони проживають повсюдно і здебільшого не наділені розумом, проте можуть вірно служити людям, котрих вважають дружніми, або вигідними. Люди, які називаються тренерами покемонів, навчають їх для боїв з покемонами інших тренерів, що є популярним спортом і способом вирішення конфліктів. Бої тривають до того моменту, коли один з покемонів не впаде безсилий або коли його тренер не здасться — до смерті сутички не відбуваються ніколи.

Нова гра дає можливість за допомогою смартфона знайти покемона де б він не ховався: під кущем, на даху, в купі листя, будь-де. Ну а далі кожному вирішувати, що робити із неймовірною істотою.

Розповідати про покемонів можна довго, але краще подивитися в інтенеті, що воно таке і вирішити, чи варто витрачати час на цю забавкуБезумовно, цим можна займатися лише після того, як виконаєш домашні завдання, ну і, звичайно, допоможеш старшим у хатніх справах.

А поки ти, друже, визначаєшся у своєму ставленні до світу покемонів, Куля пропонує зробити одного з них власноруч!

Дивись рубрику “Зроби сам” у журналі за вересень 2016 року :)mudkip

 

Залишити відповідь